В Харькове состоялся IX туристический форум

20 апреля 2017, 16:00
 

Харків - місто, яке динамічно змінюється, притримуючись, при тому, загальноєвропейської лінії розвитку. Тому міжнародна співпраця та налагодження дружніх зв'язків із європейськими та не тільки європейськими містами для Першої столиці вкрай важливе. Сьогодні в місті відбулась подія, якої люди, причетні до туристичної галузі, чекали рік - традиційний труфорум. На ньому побували і наші кореспонденти, вони розкажуть, про що йшла мова.

Сімнадцять закордонних делегацій. Представники тринадцяти україських міст. В Харкові відбувся дев'ятий, вже традиційний туристичний форум.
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Город Харьков - наиболее динамично развивающийся город в Украине. У нас огромный международный имидж. И это подчеркивает то, что город Харьков - это европейский город. Город Харьков награжден всеми четырьмя призами, наградами совета Европы. В том числе высшей наградой Совета Европы, это призом Совета Европы. И мы, харьковчане, очень гордимся этим. И я уверен, что сегодняшнее мероприятие даст мощный импульс развитию наших международных отношений. 
 
Столе Змейкоскі посол Республіки Македонія в Україні
 
Очень важное мероприятие. Потому что туризм - одна из наиболее важных экономических сфер развития. Это помогает приблизить народы, показать культуры народов. Это привлекает и бизнес. Потому это мероприятие помогает развитию и города и отношениям с другими странами. 
 
Серед запрошених на Форум - посадовці з України та з-за кордону, представники туристичного бізнесу, експерти галузі. Жан-Клод Вейз - фахівець зі всесвітньо відомим ім'ям. В Харкові він вдруге. Неповторна природа та старовинна архітектура міста, впевнений експерт, може вивести Першу столицю на перші сторінки туристичних довідників.
 
Жан-Клод Вейз член Французької асоціації наукових експертів в галузі туризму
 
З містом та зокрема із Департаментом міжнародного співрбітництва мене пов'язують більш ніж дружні зв'язки. Я бажаю від щирого серця розвитку туризму Харкова. Звичайно, це непросте завдання, з огляду на ситуацію, яку вся Україна переживає зараз. Але я вважаю, що в місті і в області в цілому досить привабливих місць для цього.
 
Окрім панельних дискусій та експертних круглих столів на Форумі було багато цікавого і для пересічних містян. Так, наприклад, грузинська делегація представила традиційні делікатеси в якості гастрономічної візитівки. А  з районів Харківської області майстри та майстрині привезли предмети аутентичного народного мистецтва.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу