В этом году планируется оздоровить почти 104 тысячи детей Харькова

19 апреля 2017, 14:35
 

В Харкові стартувала підготовка до нового дитячого оздоровчого сезону. Відпочинок організують як у пришкільних, так і в приміських таборах. Потурбуються у місті і про оздоровлення дітей пільгового контингенту, повідомили під час засідання міськвиконкому.

Майже сто чотири тисячі дітей Харкова будуть охоплені літнім оздоровленням. Вони зможуть відпочити, як на території області, так і міста. Зокрема, вже готуються до відкриття двадцять вісім приміських таборів. Їхній санітарно-гігієнічний стан перевірять не лише перед відкриттям цих закладів, а й перед заїздом кожної зміни, наголосили в мерії. Також буде організована на час літніх канікул і робота пришкільних таборів. Їх в Харкові працюватиме сто дев'яносто. 
 
Олексій Чубаров директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту
 
В которых планируется, что отдохнёт 28 тысяч детей. Продолжительность смены составит рабочих 14 дней в период с 29.05 по 16.06.2017 года.  Будет организовано 2-х разовое питание, его стоимость составит 20 грн. Льготный контингент детей будет получать питание бесплатно.
 
Дітям пільгового контингенту, каже Олексій Чубаров, також будуть надані безкоштовні путівки до приміських таборів. Організують відпочинок і в інших оздоровчих закладах України. Зокрема, в "Артеці" Буковелю. Всього планується охопити літнім відпочинком сімдесят тисяч дітей-пільговиків. 
 
Олексій Чубаров директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту
 
Из бюджета Харькова на оздоровление детей планируется выделить 850 тысяч грн. В том числе на питание детей льготных категорий в 190 пришкольных лагерях с дневным пребываем - 506 тысяч грн. На оздоровление детей харьковского детдома "Родина" - 200 тысяч грн, на отдых детей, которые находятся под наблюдением служб по делам детей в рамках городской комплексной программы "Навстречу детям" - 144 тысячи грн.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу