Чернобыльцам и воинам АТО в Харькове устанавливают бесплатные счётчики на горячую и холодную воду

19 апреля 2017, 14:14
 

Чорнобильцям та воїнам АТО в Харкові встановлюють безоплатні лічильники на гарячу та холодну воду. В рамках міської програми, що діє вже другий рік поспіль. Її ініціював мер Геннадій Кернес. Продовження програми цього року підтримали депутати Харківської міськради під час сьогоднішньої сесії.

"Безкоштовно лічильники встановлюють учасникам бойових дій, інвалідам війни, членам сімей загиблих ветеранів війни, громадянам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань, реабілітованим громадянам, які стали інвалідами через репресії, дітям війни, ветеранам праці, багатодітним і прийомним сім'ям."
 
Комплекс робіт зі встановлення квартирних приладів обліку води включає виготовлення проекту, узгодження його з комунальними підприємствами, встановлення і опломбування лічильника. Торік за рахунок комплексної міської програми було встановило більше шести тисяч приладів обліку гарячої води, а також понад сім тисяч лічильників на холодну воду. З питання оформлення заявок необхідно звертатися до районних відділень комунальних підприємств "Харківводоканал" чи "Харківські тепломережі". Контактні телефони вказані на офіційному сайті Харківської міськради.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу