На капитальный и текущий ремонт жилищного фонда в Харькове дополнительно віделили 93 миллиона гривен

19 апреля 2017, 14:04
 

Внесення змін до бюджету на пріоритетні напрямки. Під час сесії міської міської ради депутати перерозподілили субвенцію, а також додатково виділили фінансування на різні сфери.

Субвенція у розмірі більше п'ятнадцяти мільйонів гривень надійшла до бюджету міста. Депутати направили її на ліки для хворих на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет і бронхіальну астму. Окрім того, у зв'язку з перевиконанням дохідної частини бюджету додатково кошти перерозподілили. 
 
Тетяна Таукешева заступник Харківського міського голови - директор Департаменту бюджету і фінансів
 
На 20,7 миллиона увеличиваются расходы на здравоохранение, только за счет перевыполнения доходной части бюджета. В том числе на капитальный ремонт 13,2 миллиона, на приобретение медикаментов 6,6. На возмещение расходов по бесплатному льготному отпуску лекарственных средств по рецептам врачей в условиях амбулаторного лечения на 0,9 миллиона гривен. Таким образом расходы на здравоохранение составляют 1,6 миллиарда гривен.
 
Ще п'ятдесят один мільйон гривень витратять на реконструкцію центрів надання соціальних та адмінпослуг, на ремонт приміщень у зоопарку - півтора мільйони, а на придбання спецтехніки для комунальних підприємств додатково виділили сто мільйонів гривень. 
 
Тетяна Таукешева заступник Харківського міського голови - директор Департаменту бюджету і фінансів
 
На капитальный и текущий ремонт жилого фонда предлагается дополнительно выделить 93, 5 миллиона гривен. Расходы на выполнение капитального ремонта и текущего ремонта, с учетом предлагаемой суммы, составит 255 миллионов, в том числе капремонт -118, 5. На ремонт уличной дорожной сети предусмотрено 30 миллионов. На капитальный ремонт и реконструкцию трамвайных путей и переездов, и светофорных объектов дополнительно запланировано 49 миллионов гривен. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу