Весна вернется в Харьков только через 5 дней

19 апреля 2017, 13:17
 

Харків за ніч накрило більш ніж 10 сантиметровим шаром снігу. Все це результати Скандинавського циклону. Подібної аномалії, наголошують метеорологи, у місті не фіксували з 2003 року. У гідрометцентрі повідомили, сніжна погода в перемішку з дощем та поривами вітру протримається в Харкові ще як мінімум до кінця тижня. Після до міста знову повернеться весна.

Євгенія Ляшенко завідувач відділу метеопрогнозів Харківського Гідрометцентру
 
Повышение температуры ждать где-то не раньше, чем 23 апреля. Естественно температура будет постепенно-постепенно нарастать. 23 число ночью 1-6 тепла, днем уже 5-10 тепла. И дальше оно будет заметно температуры выше 24,25,26 и выше. И в итоге где-то градусов 17 - 27 апреля ожидается.
 
Харківщина через таку погоду може залишитися без абрикосів, черешні та вишні. Оскільки, як зазначають екологи, врожай фруктових дерев, які зараз в стадії цвітіння, під загрозою. Бо дерева не встигли запилитися. Також для комах така погода є справжнім випробуванням. Про те є і хороші новини. Снігопад з дощем та невеликим приморозком для озимих і тих культур, що вже люди встигли висадити в грунт, лише на користь.  
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу