В больницах и роддомах города снова включили отопление

19 апреля 2017, 14:14
 

Між тим, окрім повалених дерев та розбитих машин негода принесла й інші проблеми. І якщо школи через похолодання можна тимчасово закрити, відправити додому хворих з лікарень, навіть на кілька днів, не можн аж ніяк.

Поривчастий вітер приніс із собою не тільки сніг, а й різке похолодання. У зв'язку з цим в міськраді ухвалили рішення -знову почати опалювати найважливіші соціальні об'єкти міста.
 
Юрій Сороколат директор Департаменту охорони здоров’я 
 
Все объекты, которые не успели слить теплоносители, мы их все подключили. Все работают на сегодняшний день, отопление есть. Это основные объекты - родильные дома, детские больницы и стационары, где находятся на сегодняшний день пациенты.
 
Між тим, деякі заклади опалення ще й не вимикали. Там, де це необхідно, місто пішло назустріч, піклуючись про здоров'я найслабших та найменших. Так, наприклад, в Харківському пологовому будинку номер 1.
 
Євгеній Благовещенський головний лікар Харківського міського пологового будинку №1
 
Подачу теплоносителей мы не отключали, по специальному письму "ХТС" мы попросили продлить отопительный сезон  до первого мая или в дальнейшем по ситуации. В родильном доме тепло не отключалось и в настоящий момент оно есть, в родильных залах, в палатах тепло. Мы не испытываем потребности в использовании дополнительных источников обогрева.
 
Зараз в палатах та пологових залах закладу - плюс 23-25. Це нормальний температурний режим для лікарні такого типу. Так само, кажуть в міськраді, підтримується оптимальний температурний режим в інших медичних закладах Першої столиці. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу