Спасатели рассказали о борьбе с последствиями непогоды

19 апреля 2017, 13:06
 

Проблеми протягом дня були і з приміським залізничним сполученням. Пасажири електричок повідомляли про сбої в розкладі руху поїздів. Аби привести життя в області до звичного ритму в посиленому режимі працюють не тільки комунальнкии, а й підрозділи рятувальників.

На Харківщині закриті школи, дитсадки та знеструмлені населені пункти. Рятувальники та комунальні служби області працюють над усуненням наслідків негоди. Триває робота з підключення селищ та міст до електромережі, розчищуються дороги. 
 
Ігор Лупандін начальник відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Харківській області 
 
Каких-либо заторов в Харьковской области, на дорогах государственного значения, нет. Ситуация находится под контролем, проводится постоянный мониторинг вместе со всеми аварийно-коммунальными службами, каких-либо серьезных проблем не было и нет.
 
Чимала кількість дзвінків до рятувальників надходить від водіїв. Ситуація на дорогах, не дивлячись на бесперервну роботу комунальників, серйозна. Сніжить майже постійно і це створює небезпеку заносів.
 
Ігор Лупандін начальник відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Харківській області 
 
Дело в том, что 99% автолюбителей, если не все 100%, уже сменили резину с зимней на летнюю. Естественно, в такую погоду у водителей легкового автотранспорта и даже у внедорожников, если они на летней резине, возникают эти проблемы и наши ребята оказывают помощь.
 
Чимало дзвінків отримала рятувальна служба і від автовласників, які просили звільнити їх машини від гілок та дерев, що впали просто на капот. Даних про постраждалих в таких ситуаціях у надзвичайників немає.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу