Захисника Тимошенко облили зеленкою

16 июля 2012, 22:10
 

Правозахисник - має захищати. Та сьогодні йому і самому не завадила б допомога. Нещодавно з"явилася інформація про те що Власенка звинувачують у контрабанді, сьогодні ж його у буквальному сенсі облили зеленою рідиною.

Пообіді у захисника екс-прем"єра Юлії Тимошенко Сергія Власенка час розмови з журналістами. Народний обранець вкотре розповідає про стан підзахисної. Але найбільше пресу цікавить геть інше - візити народного обранця до Кабулу. Міністерство внутрішніх справ республіки Афганістан звинувачує народного депутата  в контрабанді культурних цінностей і спробі організації незаконного вивезення дорогоцінних каменів та предметів старовини до України. Факт візиту до Кабулу Власенко не заперечує.

Сергій Власенко захисник Юлії Тимошенко

-Коли ви останній раз були в Кабулі? Я там був у січні 2010 року, я був там один раз. Я скажу так, насправді, там є цікаві, там є цікаві моменти. Я був у складі офіційної делегації.

Які саме моменти там видались Власенку цікавими він не розповідає. Згідно ж з оприлюдненими документами в інтернеті стає зрозуміло навіщо нардеп літав в Афганістан.

-"Громадянин України Сергій Власенко, кілька разів бував в Афганістані, зустрічався з керівництвом компанії "Афган Імералд". Темою переговорів є контрабандний вивіз коштовних каменів з Афганістану. Власенко відмовився від легальної відправки дорогоцінних виробів."

-Це повна брехня! Брехня, якщо вам таке слово більше подобається.

І знов повертається до теми Тимошенко. На поверсі де лікують бранку встановлюють додаткові решітки. Тюремники це теж підтверджують, пояснюючи, що це вимушений крок -  через постійні провокації, які влаштовують у медзакладі народні обранці. Так, в ніч з 9 на 10 липня нардепи фракції "БЮТ-Батьківщина" вирішили ночувати в ЦКЛ № 5, чим трохи не зірвали роботи цілого відділення. На цьому захисник закінчує пресс-конференцію і відправляється повідати  Тимошенко до лікарні, до речі на територію якої вхід для преси обмежений. Але за кілька хвилин знов з"являється перед журналістами.

-Ничего страшного, пусть снимают! Пусть, ничего снимают! Как это ничего страшного. Сергей Владимирович - вы как ребёнок, как пацан!

Майже пів пляшки. Стільки зеленки, за словами Власенка, невідома дівчина виплеснула йому в обличчя. Інцидент стався перед входом до лікарні. Після - кривдниця втекла.

Сергій Сергєєв заступник начальника Дзержинського райвідділу міліції

-Сотрудниками милиции на данный момент принимаются все необходимые мероприятия по устанавлению свидетелей, очевидцев данного проишествия а так же установление девушки, на которую указывает Власенко.

На тому і розійшлися. Власенко - відмиватися від зеленки, правоохоронці розшукувати дівчину, що облила нардепа.

Ігор Бескровний, Євген Шинкаренко Харьковские Известия.

 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу