Двойное убийство на Залесской, 5 и суицид на заброшенном элеваторе. Подробности

10 марта 2017, 18:01
 

Подвійне вбивство та суїцид. Перше сталося в новобудові по вулиці Заліській. Там в одній з квартир знайшли тіла задушених жінки та маленької дівчинки. Друге - на елеваторі, де, за версією правоохоронців, глава цієї родини звів рахунки з життям. Далі у деталях про все, що вдалося дізнатися нашим кореспондентам про цю трагедію.

Зухвале вбивство на вулиці Заліській, 5. Все сталося у цій новобудові в одній з квартир на 6 поверсі. Ось за цими дверима близько одинадцятої ранку були знайдені два трупи - 30 річної жінки та її чотирирічної доньки.
 
Ірина Мусієнко прес-офіцер Шевченківського райвідділення поліції
 
В полицию сообщил отец женщины о находке и сказал, что приехал сегодня посмотреть, что с его дочкой, так как она не отвечала на телефонные звонки и с ней не было никакой связи. Когда он зашёл в квартиру, он увидел два трупа. Это была его внучка и его дочка. 
 
В цій новобудові її мешканці ще мало знають один одного, адже заселилися всі відносно недавно. Проте родину, де сталося вбивство, сусіди характеризують позитивно. Про трагедію, кажуть, дізналися від поліцейських.
 
Дмитро сусід загиблих
 
Они были всегда приветливые, общительные соседи. Какое подозрение есть? Может ссора, они часто ссорились? Я ничего не знаю, мы никогда не слышали от них ссор, всегда тихо было. Мы с ними так не особо общались, так по соседки пересекались - привет-привет, как дела и всё. 
 
Ірина Мусієнко прес-офіцер Шевченківського райвідділення поліції
 
Предварительно данное преступление совершил отец ребёнка и муж убитой женщины. Свидетели говорят о том, что он накануне вечером, в 9 часов, выходил из подъезда. Сел в свою машину и уехал в неизвестном направлении. 
 
Патрульні отримали орієнтування на можливого вбивцю і стали відпрацьовувати прилеглу територію. За годину автомобіль чоловіка було знайдено закритим неподалік від покинутого елеватора, що біля залізничного вокзалу. На передньому сидінні дві відкриті пачки цигарок, мобільник та гаманець. На склі автівки наліпка "Увага! Дитина в машині". У цьому місці машини паркують лише співробітники місцевої автомайстерні. 
 
співробітник автомайстерні
 
Первый раз эта машина здесь. Вообще это парковка для тех, кто тут работают?! Да, это наша парковка. Т.е. все вы эти машины в лицо знаете?! Да, "в лицо знаю", но эту машину в первый раз вижу. 
 
Свідки розповідають, що чоловік мовчки вискочив з машини та побіг у напрямку елеватору. Там, трохи пізніше правоохоронці і знайшли його. Бездиханне тіло. Той вчинив самогубство, стрибнувши з висоти. За попередньою інформацією, загиблий був нацгвардійцем та ветераном АТО. Про це кажуть сусіди родини загиблих.
 
Ірина сусідка загиблих
 
Она очень переживала, что он пришёл из АТО и у него часто были мысли, что он снова хочет туда. Вроде он к ребёнку хорошо относился, всегда из садика забирал, всё вроде бы хорошо. Но наверное АТО как-то сказалось, он пришёл другим.
 
Наразі всі причини подвійного вбивста та суіциду з'ясовують правоохоронці.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу