После каникул в школах присутствует 91% учеников. Заболеваемость минимальная

11 января 2017, 15:39
 

Закінчились канікули і школярі знову сіли за парти. За данними Департаменту освіти, сьогодні у харківських школах присутні 91% учнів. Інші не з'явились, як з'ясували у батьків, чи то за сімейними обставинами, чи за причиною хвороби. Натомість загалом учбовий процес розпочався практично 100 відсотковим складом.

Сьогодні всі однокласники в зборі. В доброму гуморі та здорові прийшли до школи. Вільних місць за партами немає. Порожніє лише одне.
 
Тетяна Гринченко вчитель початкових класів ЗОШ №16
 
На каникулах мы их отправляли и учили чем заниматься, как гулять, сколько гулять, как одеваться, поэтому все вы видите 30 человек из 31 у нас в школе на уроках, продолжают обучение. В этом году меньше детей болело и болеет на данный момент. 
 
І так практично у кожному класі 16-ої школи. Тут навчаються майже 550 учнів, з них відсутні всього близько 15. 
 
Ірина Д'якова директор ЗОШ №16
 
Ми провели медичні обстеження всіх учнів, зафіксували, що захворюванності немає по школі і діти приступили до занять. Класні керівники тримають ситуацію під контролем присутність дітей щоденно, ми звітуємо до управління освіти у якому стані відсутність у школі у нас. 
 
У медичному кабінеті також затишно. Крім лікарів - нікого. Зранку оглядали школярів, зараз на варті, як того вимагають правила 
 
Олена Левченко медична сестра ЗОШ №16
 
После каждых каникул мы смотрим детей на педикулёз и чесотку, есть ли жалобы, горло, осматриваем кожные покровы, и если жалобы есть, вызываем родителей и детей изолируем. 
 
Щоб не допустити розповсюдження інфекцій у школі дотримуються профілактичних заходів і температурного режиму, проводять обов"язкове провітрювання класів, поки дітлахи на перерві, вологе прибирання і, за необхідності, дезінфекцію. І так в усіх навчальних закладах міста.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу