Быстрая и продуктивная. Дворы Харькова убирают с помощью новой спецтехники

11 января 2017, 17:18
 

Спритна та продуктивна. На подвір'ях Харкова працює нова снігоприбиральна техніка. Для цьогорічного зимового сезону в місті придбали близько сорока ручних роторних снігоочисників. Однин такий пристрій замінює тридцять двірників.

Сквер біля двадцятого будинку по вулиці Миру. Цю територію, після недавніх снігопадів, як і в багатьох інших дворах, прибирають двірники.
 
Андрій Ворвуль головний інженер КП "Харківблагоустрій"
 
Сейчас расширяем участки, чтобы была проезжаемость во дворах, и также тротуары. Они у нас подчищены, но мы подчищаем те скверики, детплощадки, где проходит много людей.
 
В такій роботі без спецтехніки не обійтися, кажуть комунальники. Тим більше, що технічний парк "Харківблагоустрою" нещодавно поновився.
 
Цей пристрій - роторний снігоочищувач. Техніка хоч і нова, діляться комунальники, однак вже зарекомендувала себе добре. Адже такою машиною, говорять, легко і прибирати, і керувати.
 
Сергій Чорнявський співробітник КП "Харківблагоустрій"
 
У нас раньше были "Днепры" со счётчиками. Ну а сейчас значительно лучше для большого снега. За час можно убрать километра 1,5 дороги. Легко. Она едет сама. Только нажимай кнопочки и всё.
 
Андрій Ворвуль головний інженер КП "Харківблагоустрій"
 
Эффективность работы очень высокая. Один такой ротор в такие дни заменяет порядка 30 дворников.
 
Всього на повір’ях міста працює тридцять вісім одиниць роторних снігоочисників. Їх придбали за кошти з міського бюджету.
 
Андрій Ворвуль головний інженер КП "Харківблагоустрій"
 
Мы планируем в этом году также закупить ещё 16 штук. Ну и каждый год будем увеличивать свой парк.
 
Крім роторних снігоочисників, прибирають міські подвір'я і за допомогою іншою техніки. На балансі "Харківблагоустрою" більше тридцяти тракторів та майже вісімдесят мотоблоків зі щітками. Чимало задіяно і двірників. В зимовий період їх по всьому Харкову працює майже півтори тисячі.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу