Стали известны особенности ВНО-2017

21 сентября 2016, 16:41
 

А тим часом в Українському центрі оцінювання якості освіти оприлюднили особливості ЗНО-2017. Вони несуттєві. Стосуватимуться переважно термінів реєстрації, складання іспитів та поєднання тестування з державною підсумковою атестацією.

Найвідповідальніша подія у житті кожного 11-класника - складання ЗНО. Особливості тестування у наступному році вже відомі. Реєстрація стартує з 6 лютого. Триватиме всього-навсього трохи більше місяця - до 17 березня. Як і раніше, абітурієнти складатимуть іспити з 4 предметів. Два з них - українська мова та література і математика або історія України - обов"язкові. Інші - на вибір.
 
Олександр Сидоренко директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти
 
23 травня - перше ЗНО з наймасовішого предмету - українська мова і література. І закінчиться воно 6 червня. Дуже щільний календар для всіх 12 предметів, які виносяться на ЗНО.
 
Ще одна особливість, з якою зіткнуться абітурієнти наступного року, - вони не складатимуть традиційні випускні іспити. Результати тестувань зараховуватимуть як державну підсумкову атестацію.
 
Олександр Сидоренко директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти
 
ДПА буде поєднана з ЗНО з української мови та літератури. Правда, оцінка за ДПА буде виставлятися лише за мову. Наступний предмет, скажімо так, вибірково-обов"язковий, який абітурієнт повинен обрати, - математика або історія України. І це буде другий предмет для ДПА. Їх завжди було 3. А от третім буде той, на який вкаже сам 11-класник.
 
Результати ж із всіх предметів зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнти дізнаються до 23 червня. Дані в електронному вигляді оприлюднять в особистих кабінетах випускників та одночасно передадуть до шкіл. 
 
Також наступного року освітяни традиційно нададуть абітурієнтам можливість перевірити свої знання заздалегідь - на пробному тестуванні. Воно коштуватиме в районі 120 гривень. І пройде попередньо у першу та другу суботу квітня - 1-го та 8-го числа. Буде наступного року і додаткова сесія ЗНО. Вона передбачена для абітурієнтів з Донбасу та Криму.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу