Лимфому можно обнаружить вовремя, а значит вовремя победить

15 сентября 2016, 15:19
 

Сьогодні Всесвітній день боротьби з лімфомами. Він щороу відзначається 15 вересня, з тим, шоб привернути увагу людей до власного здоров"я, адже своєчасне виявлення навіть здавалось би такого грозного недугу - є запорукою не тільки одужання а і в подальшому повноцінного щасливого життя.

Ольга - одна з тих колишніх пацієнток гематологічного відділення 25-ої лікарні, хто вчасно звернулися до медиків. Адже відчувши перші симптоми здавалось би звичайної застуди жінка одразу доправилась до поліклініки. Потім був ряд обстежень і невтішний діагноз фахівців.  
 
Ольга Борова колишня пацієнтка міського гематологічного відділення
 
Это была лимфома Ходжкина, которую безотлагательно надо было лечить, сразу, не думая, не взвешивая. и мы начали лечение. Как видите, я стою перед вами и считаю и надеюсь, что это вовремя всё. 
 
Своєчасно розпочате лікування, запевняють лікарі, це і запорука швидкого одужання. 
 
Владлена Олійник завідувач міського гематологічного відділення клінічної лікарні № 25 
 
Всем известно, что на сегодняшний день диагноз лимфома - это не приговор и процент достижения полных ремиссий у наших пациентов достаточно велик. 80-85% - это полноценные полные ремиссии. 
 
Однак, зазначають фахівці, вони останнім часом спостерігають зростання кількості випадків захворювань лімфатичної системи, як і пізднього звертання захворівших за медичною допомогою. 
 
Владлена Олійник завідувач міського гематологічного відділення клінічної лікарні № 25 
 
Как в прошлом, так и в позапрошлом году главная проблема остаётся это проблема своевременной диагностики. Как правило поступают уже тогда когда болезнь уже находится на продвинутой стадии своего развития. Это удлиняет лечение, отягощает его и в целом страдает прогноз. Прогноз общий и меньше шансов добиться успешного лечения. 
 
Насторожити, кажуть лікарі, повинні перші ознаки захворювання - збільшення лімфатичних вузлів, слабкість, зниження ваги тіла і підвищення температури. Тай взагалі, радять, з приводу будь-якого розладу здоров"я звертатися до медиків по консультацію, щоб не прогавити і вчасно розпізнати можливо якийсь грозний недуг, що затаївся. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу