Стратегия развития Харькова до 2020 практически готова. 16 сентября её представят на Международном инвестиционном форуме

9 сентября 2016, 17:07
 

Яким буде Харків у 2020-му році, як розвиватиметься місто. Все це прописано у спеціальному документі, що зветься "Стратегія розвитку Харкова до 2020 року". Перший варіант цього документу вже складено. Найближчим часом його представлять на Міжнародному інвестиційному форумі. Потім ще раз винесуть на обговорення громадскості і допрацювання експертів. І тільки після цього на розгляд сесії міськради. А сьогодні відбулось перша презентація проекту Стратегії.

Це перша презентація проекту Стратегії розвитку Харкова до 2020 року. А передувало їй широке обговорення з громадскістю. За всіма нарямками життєдіяльності міста у Харкові були проведені круглі столи, в яких взяли участь науковці, представники бізнесу, владники, студенти та активісти. Вони і представили своє бачення майбутнього Першої столиці. 
 
Микола Кизим директор НДЦ індустріальних проблем розвитку НАН України 
 
Они видят свой город как большой европейский город с уникальной архитектурой, с комфортными и безопасными условиями проживания образованного населения, которое работает в инвестиционно-креативных отраслях экономики.
 
Тож у Стратегії враховані всі аспекти розвитку міста. Вивчена інвестиційна привабливість, всі слабкі та сильні сторони з урахуванням досвіду інших міст України та Європи. Прописано сценарії виконання Стратегії, приоритетні напрямки роботи, джерела фінансування і глобальні цілі розвитку міста вцілому. 
 
Микола Кизим директор НДЦ індустріальних проблем розвитку НАН України 
 
В городе Харькове всего до 2020 года предусмотрено 6 стратегических целей: социальная уверенность и здоровое население; умная экономика и обеспечение населения рабочими местами; экологическое равновесие и энергетическая эффективность; современное пространство и обеспечение инфраструктурой; инвестиционная привлекательность и муниципальный бюджет; эффективность управления и гражданское общество. 
 
Члени робочої групи з розробки Стратегії Харкова одноголосно погодили представлений презентаційний проект. 
 
Олександр Новак секретар Харківської міської ради 
 
Мы сегодня по сути первыми в этом зале услышали проект Стратегии развития нашего города до 2020 года. Я думаю в ходе обсуждения, которое ещё будет проходить в нашем городе, будут поступать новые предложения и мы их будем учитывать, анализировать и включать в эту Стратегию.  Пока это первая редакция и я прошу членов рабочей группы от имени Геннадия Адольфовича продолжить работу по формированию окончательного документа, который будет вынесен на рассмотрение депутатов городского совета.  
 
А найближчим часом, а саме 16-го вересня, Стратегію розвитку Харкова представлять для обговорення на Міжнародному інвестиційному форумі "Харків - стратегія успіху". 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу