В Саду Шевченко открылась ярмарка мёда

15 августа 2016, 16:06
 

Найсолодше свято року. У саду Шевченка - традиційний ярмарок меду. Цьогоріч на нього з'їхалися близько сорока пасічників.

Людмила Охрименко заступник начальника відділу Департаменту підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради

З Луганської, Запорізької, Сумської, Харківської областей. З Харківської - найбільше. Практично всі райони Харківської області представлені.

Мед на ярмарку і справді різноманітний. Однак, кажуть люди, він зріс у ціні, в порівнянні з минулим роком. В середньому на двадцять відсотків, підтверджують вже пасічники. Cередня ціна за літр меду складає від шістдесяти п'яти до вісімдесяти гривень за літр, розповідає пасічник Наталія Супрун. І це - популярні сорти: липовий, гречаний, з різнотрав'я.
 
Наталія Супрун пасічник (Луганська область)

Прошло подорожание в связи с тем, что очень было мёда недособрано в связи с погодными условиями. И плюс большое удорожание.

Обрати якісний продукт бджільництва не важко, кажуть пасічники. І покупцям у цьому допоможе власний смак. А от якщо стоїть вибір: купувати рідкий чи густий, то треба звертатися увагу на період збирання меду.

Олексій Моісеєнко пасічник (Харківська область)

Весенние меда - они не стынут. А более поздние меда, когда середина лета - они сахарятся. Но многие люди думают, что это подделочный мёд. Но это тоже не правильно. Мёд даже застывший - он тоже вкусный, полезный и настоящий.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу