Депутаты рассмотрят законопроект о переоснащении авто и установки на ТС газобаллонного оборудования

22 июня 2016, 13:08
 

Депутати Верховної Ради розглянуть новий законопроект. Він стосується інсталяції газобаллонного обладнання на автотранспорт. Зважаючи на умови, прописані у законі, водіям не вдасться не тільки зекономити на паливі, а й взагалі дехто не зможе обладнати свою автівку.

Норми європейські, а ось умови українські. Це про законопроект, щодо переобладнання автівок на інший вид палива, зокрема на газ. За словами фахівців, як тільки даний закон ухвалять у Верховній раді, економити водіям за рахунок газу стане майже не можливо. Адже щоб встановити ГБО чи одну з деталей: балон, форсунки, редуктор, змішувач або ж блок управління, доведеться цю процедуру узгоджувати із заводом-виробником автівки.
 
Микола Зеба директор Асоціації установників газобалонного обладнання (ГБО)
 
Это будет, действительно, как я считаю, большим минусом. Если этот законопроект вступит в силу, то сейчас самое лучшее время для того, чтобы привезти свое авто на газобаллонное оборудование. Потому что потом это будет чрезвычайно сложно. И это очевидно, что никто подавать уже не будет запрос в завод Ауди или VW и так далее.
 
За умов, вказаних у законопроекті, для легальної установки ГБО необхідно буде написати листа в центральний офіс виробника авто. Це своєрідний запит на отримання дозволу для переобладнання. Коли ж замовник отримає офіційну відповідь, людині необхідно зробити переклад документів на українську мову, щоб далі можна було їх використовувати. Водії від такої схеми, - говорять ремонтники станцій техобслуговування, в шоці.
 
В'ячеслав Домніч технічний директор СТО
 
Как прошел слух о том, что этот законопроект будет введен, люди стали интересоваться: правда это - не правда это. Потому что в любом случае, это коснется конечно потребителя, то есть, их. А как быть с теми владельцами, у которых там заводы закрылись? Допустим, это ЗИЛ, это ЗЛК. Как быть с иномарками, которых представительств нет на Украине? То есть, в любом случае, вопрос открытый. И вопросов очень много...
 
Питання, - зауважили фахівці, виникають і до інших пунктів законопроекту, адже ним також передбачено: введення тотальної перевірки технічного стану автотранспорту на дорогах, конфіскація автівок за нелегальні перевезення пасажирів і вантажів та додатковий збір із водіїв за видачу професійного посвідчення. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу