"Мы ни на копейку не повысим стоимость проезда в городском транспорте!". Геннадий Кернес

7 июня 2016, 18:48
 

Вартість проїзду у міському громадському транспорті не підвищиться ні на копійку. Про це сьогодні заявив мер Харкова Геннадій Кернес під час наради з перевізниками. Крім того, міський голова зобов'язав перевізників привести маршрутки у задовільний стан.

Тріснуті стелі, розтрощена підлога, вибиті вікна, розірвані сидіння. Всі ці порушення виявили працівники мерії під час перевірки громадського транспорту. Вони оглянули майже дев'ятсот маршруток, двісті з них мають незадовільний стан. В трамваях та тролейбусах такі ж порушення. З цього приводу усіх чотирнадцятьох перевізників та керівників комунальних транспортних підприємств зібрав міський голова Геннадій Кернес. Він зобов'язав усі ці недоліки усунути і наголосив, що підвищення тарифів не буде.
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Даже не мечтайте! Вам понятно? И никакие примеры других городов мне приводить не надо. Мы можем сравнить себя только с Киевом, как город-миллионник, но Киев нам не показатель. Это касается, как метро, это касается троллейбусов и трамваев, не будет подорожания, не будет.
 
До цієї п'ятниці міський голова зобов'язав перевізників надати гарантійні листи. У них вказати номер автобусу та терміни усунення недоліків. Крім того, Геннадій Кернес підкреслив, у всіх водії має бути однакова форма, охайний вигляд і вони мають допомагати людям з обмеженими можливостями. Також у маршрутках перевізники мають розмістити інформацію, куди можуть телефонувати харків'яни зі скаргами. 
 
Євгеній Водовозов заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури 
 
Если кто-то из перевозчиков подумает, что мэр провел совещание, зам мэра провел совещание и это все на этом заканчивается, то так не будет. Мы будем контролировать как сами, так будем привлекать департамент контроля и думаю, что будем привлекать волонтеров для того, чтобы иметь обьективную информацию все время.
 
Усі порушення перевізники мають виправити за літо. Поки пасажиропотік буде меншим, а значить буде можливість стати на ремонти.  
 
Валерій Дробушко директор фірми-перевізника 
 
Все справедливо. Будем стараться устранять все это, но экономика не позволяет сейчас все это быстро сделать. Я считаю, что это все надо привести в течении месяца-полтора. Будем обязываться, чтобы сделать все это побыстрее, думаю, что за полтора месяца реально подтянуть.
 
А вже скоро відбудеться конкурс на перепідписання догорів з перевізниками. Той, хто не надасть інформацію про стан кожного автобусу, номера машин та їхні фото, участь взяти не зможе. Також під час наради Геннадій Кернес попросив аби водії передавали інформацію щодо проблем на дорогах у профільні департаменти. А саме відносно стану доріг, бордюрів, повалених дерев. Всі ці моменти виправлятимуть відповідні комунальні служби. Мер зобов'язав своїх заступників приділити особливу увагу і пішохідним переходам, світлофорам та дорогам. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу