В бассейне Яны Клочковой отремонтируют крышу, установят новые насосы и отреконструируют спортивную площадку

22 апреля 2016, 15:47
 

Ця школа виховала не одного чемпіона. Саме у ній проходять змагання навіть всеукраїнського рівня. Спеціалізовану ДЮСШ з водних видів спорту імені Яни Клочкової цьогоріч капітально відремонтують.

Спортивна школа імені Яни Клочкової - найбільший басейн в місті. Тут навчається більше восьмиста дітей. Та цей заклад зараз знаходиться не у найкращому стані, - розповідає директор Володимир Бєлий. Дах потребує капітального ремонту. 
 
Володимир Бєлий директор міської СДЮСШ олімпійського резерву ім. Я.Клочкової 
 
С 1977 года никто не проводил капитального ремонта. Площадь крыши очень большая и вы, наверное, видели в середине бассейна есть очень много мест, где течи. Стоят тазы, ведра в тех местах, где течь - это не нормально.
 
До всього, говорить директор, для нормальної роботи басейну необхідно терміново замінити насоси. 
 
Володимир Бєлий директор міської СДЮСШ олімпійського резерву ім. Я. Клочкової 
 
Кроме кровли, оборудование, которое обеспечивает нормальную работу бассейна энергоемкое и установлено тоже в семидесятых годах прошлого столетия. Те насосы в 45 кВт, они не укладываются в сегодняшний режим экономии.
 
У цій школі проходять чемпіонати не тільки області, а й України. Проте матеріально-технічну базу необхідно покращити. Саме для цього з бюджету міста виділили фінансування. Майже п'ять мільйонів гривень, -розповідають у профільному Департаменті. 
 
Костянтин Лобойченко директор Департаменту у справх сім'ї, молоді та спорту
 
Там очень много деток занимается. Напомню, что в прошлом году школа была названа школой олимпийского резерва, признан высший статус, это большое достижение для Харькова и Украины в целом. Поэтому депутаты поддержали данную инициативу и в этом году будет проведен капитальный ремонт.
 
Також на виділені кошти планується відреконструювати спортивний майданчик поруч зі школою. Постелити синтетичне покриття, як на міських шкільних стадіонах та встановити спортивні снаряди. Крім того приведуть в порядок прилеглу територію. Ремонтні роботи планують провести влітку, за липень-серпень. На цей період басейн завжди зачиняється планово.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу