По Харьковской области на ВНО-2016 зарегистрировалось почти 17 тысяч абитуриентов

19 марта 2016, 12:49
 

В України, в тому числі й в Харкові, завершено реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання. Як повідомили в Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти, днями для абітурієнтів закінчився й термін внесення змін до їхньої документації.
 
Олександр Сидоренко директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти
 
У нас зареєстровано 16.900 абітурієнтів по Харківській області. Хочу відразу сказати, що це рівно на півтори тисячі менше, ніж було у минулому році. По ходу проведення реєстрації учасників зовнішнього оцінювання, ми на першому етапі відмовили більше, ніж 200 абітурієнтів. Причина полягала в тому, що недбало були оформлені документи: нерозбірливі записи, відсутність підписів, питання до документів про освіту і так далі. Тому цим абітурієнтам був наданий час для того, щоби вони, крайнім терміном відправлення за поштовим штемпелем - 18 березня, змогли внести зміни.
 
Основною причиною зменшення кількості зареєстрованих, - повідомив Олександр Сидоренко, є те, що в Харкові й області цьогоріч налічується менше випускників  загально-освітніх навчальних закладів. Серед поданих заяв, - говорять фахівці: дванадцять тисяч двісті надійшло до центру оцінювання від учнів одинадцятих класів. Всі інші документи подали випускники профтех училищ і технікумів, ті, хто закінчив навчання у минулі роки, та абітурієнти з Донецьку та Луганську.
 
Олександр Сидоренко директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти
 
Зовнішнє оцінювання з 2 предметів у цьому році є обов'язковим для одинадцятикласників. Оскільки вони одночасно із ЗНО будуть отримувати оцінку з державної підсумкової атестації. Одним таким предметом, першим і найголовнішим, є українська мова і література. Другий предмет абітурієнт обирає самостійно: між "історією України" і "математикою". Очевидно, це і стало причиною того, що в цьому році в нас зареєстрованих на "історі України" стало більше, ніж на "математику". Це вперше за останні роки! З "історії" зареєструвалося 70% одинадцятикласників. Це фантастично висока цифра, в нас її... в нас давно такої не було.
 
Порівняно з минулим роком, - повідомили в регіональному центрі оцінювання, цьогоріч стало більше і бажаючих пройти ЗНО з англійської мови. Наразі, - зауважили фахівці, заяви закінчують обробляти. Далі всі дані передадуть до головного українського центру оцінювання, в Києві. А вже з нового тижня, за допомогою спеціальної автоматичної електронної програми буде вирішено: хто і де проходитиме тестування.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу