В 65-ой гимназии открыли обновлённый школьный стадион

11 сентября 2015, 17:50
 

У Харкові відкрили ще один оновлений шкільний стадіон із сучасним міні футбольним полем, біговими доріжками, різноманітними спортивними майданчиками та знаряддям. Тепер і школярі 65-ої гімназії, і місцеві мешканці Жовтневого району матимуть гідні умови повноцінно займатися спортом.

Відкриття оновленого багатофункціонального стадіону в 65-ій гімназії і школярі, і місцеві мешканці вважають справжньою подією, яку чекали довго. Адже до цього майже 25 років тут нічого не ремонтували. І от згідно міської програми, що передбачає реконструкцію всіх шкільних стадіонів, і цей стадіон зазнав перетворень.
 
Тетяна Цибульник голова адміністрації Жовтневого району


Сегодня у нас действительно очень важное событие. Открытие такого замечательного стадиона. И действительно при поддержке Харьковского городского головы за последние несколько лет мы открыли уже 3-ий стадион в районе.

В подяку школярі передали Харківському міському голові Геннадію Кернесу символічний подарунок - пам"ятний знак із зображенням побудованих стадіонів.  

Олександр Ткаченко генеральний директор компанії "СанДи Плюс"

Самое главное это то, чтобы вы всё таки то, что сейчас делается в спортивных целях для вашего здоровья, пожалуйста используйте в хороших целях. Выходите из квартир и домов, бросайте компьютеры и занимайтесь спортом.

Наразі тут чого тільки немає. Площадка для занять волейболом та баскетболом, майданчик з гімнастичним приладдям, комплекс для занять стрит-воркаутом, бігова доріжка, а ще поле для гри в міні-футбол зі штучною травою та дренажною системою.

Валерія Нечитайло школярка

Сегодня мне очень понравилось, мы ждали этого, этот стадион, волейбольная площадка и всё всё всё тут и все эти выступления, это всё очень дорого.

Ольга Іванова школярка

Мы очень рады, что сегодня вот состоялось такое мероприятие, даже гордость берёт за свою школу, что сделали такое.

Міські владники в свою чергу запевняють, юнацький спорт у Харкові розвиватиметься і нададі.

Ольга Деменко директор Департаменту освіти

На сегодняшний день таких стадионов в городе Харькове уже. И я хочу сказать, что уже на следующий год определены учебные учреждения в городе, где в 9-ти районах, будут отремонтированы стадионы в 9-ти школах, в том числе и в Октябрьском районе. 

А значить попереду нові відкриття, чемпіони і нові спортивні рекорди.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу