Ретрофестиваль и День непослушания. Что ждет гостей парка Горького ближайших выходных?

3 сентября 2015, 16:51
 

Лабораторія божевільних науковців, ретрохіти,купа майстер-класів та флеш-моб з обливання водою. Що найближчих вихідних у Парку Горького чекає на гостей в наступному матеріалі.

Парк Горького у суботу перетвориться на ретромайданчик. Зі сцени відомі хіти двадцятого сторіччя. Біля  виставка старих ретроавтівок. Якщо цього буде замало, то всі охочі зможуть долучитися до творчості

Яна Бархатова художній керівник КП "Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького"

У логова Билли Кида наш мастер Ира ждет всех желающих на мастер-класс по лялькам-мотанкам. Эту игрушечку можно забрать с собой, совершенно бесплатно. Сначала конечно научиться делать, потому забрать с собой . И потом, передавать это знание своим друзьям.
   
І вже в неділю в харківському дійснейленді пройде свято для всіх неслухняних. Побешкетувати зможуть всі: і малі і дорослі. Так в кожному куточку парку розгорнуть наукові галявини. Де і дітлахи, і школярі навчатимуться в ігровій формі фізики, астрономії та археології.  

Яна Бархатова художній керівник КП "Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького"

Можно  будет из черепков, из разбитого сосуда создать и его снова восстановить. Естественно ненадолго, но процесс будет интересным. Можно будет полюбоваться звездами, в руках можно будет подержать осколочек всепланетного астероида.     

Після порції цікавинок зі світу науки , гості зможуть навчитися сальси та приєднатися до водного-флешмобу.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу