В "ARHOUSE" смогут заниматься студенты с других учебных заведений

3 сентября 2015, 16:45
 

В "Архаусі", будинку архітектури, вже приступили до навчання студенти. З ними вирішили поспілкуватись наші кореспонденти та дізнатись як їм працюєтсья у таких нових для них умовах.

Ось так серед лісу, в затищній атмосфері тепер займаються студенти у нових майстернях "Архауса". Одна з них - Поліна Кіпіар. Дівчина вже встигла змалювати навчальну будівлю.

Поліна Кіпіар студентка 4-го курсу

Здесь больше приятнее находиться и рисовать, ну, а во-вторых, здесь будут залы отдельно для нас, для рисования, для занятий информатикой, это очень удобно.

Відкриття нових майстерень, відзначають вчителі, це новий підхід до навчального процесу.

Тетяна Рищенко декан факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва

Это творческие люди, поэтому им нужны зоны, в которых они будут себя удобно, комфортно чувствовать, они не будут привязаны к определенному графику учебных занятий и будут работать здесь по принципу мастерских.

Крім того, що студенти матимуть змогу займатись на свіжому повітрі, у самій будівлі для них теж підготовлені аудиторії. Вони обладнані за останніми передовими технологіями. Така творча студія, на думку заступника губернатора Юлії  Світличної, має об'єднати талановитих людей.

Юлія Світлична заступник голови Харківської обласної державної адміністрації

Национальный университет имени Бекетова готовит специалистов с высшим образованием в сфере архитектуры, начиная с 30-х годов, но они не останавливаются на достигнутом, мы видим сегодняшнее подтверждение - открытие "Архауса", который является такой площадкой для всех людей, которые любят искусство.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу