До конца года ХТС планирует обеспечить почти половину домов коммунальной собственности тепловыми счетчикам

3 сентября 2015, 16:42
 

Вересень для харків'ян відзначився черговою хвилею подорожчань комунальних послуг. І це - тільки чергові, не останні етапи зростання цін, рішення про яке прийняв Кабмін. Як зекономити в умовах зростання тарифів?

Як зекономити на комунальних послугах. Варінт від ХТС - встановлювати приладли обліку теплоенергії. Вони дозволяють користувачам платити не за тарифом, який часто буває невиправданим, а оплачувати тільки ту кількість енергії, яка фактично використовувалась. У тепломережах розповідають, якщо утеплити в будинку стіни, встановити вікна та двері, що не випускають тепло, і поставити лічильники, можна добитися значної економії. На підприємстві кажуть, всі більшое харків'ян прагнуть користуватись приладами обліку.

Євген Зінченко головний інженер КП «ХТМ»

Увеличение стоимости тепла очень сильно подтолкнуло сейчас жителей, и они сознательно идут на это. Очень много заявок на приемах, письменных обращений. Люди хотят, чтобы приборы учета поставили в их домах.

Комунальники на заявки відгукуються, виконують роботи по мірі можливості. І, хоча в ХТМ відзначають, що встановити лічильники відразу у всьому місті неможливо, результати робіт вже значні. Двадцять сім відсотків Харківських будинків комунальної власності вже забезпечені приладами обліку теплоенергії. В планах у ХТМ цей процент збільшити.

Євген Зінченко головний інженер КП «ХТМ»

Мы хотим к концу года выйти примерно хотя бы на сорок семь, до пятидесяти процентов. В наших мыслях в течение двух лет максимум закрыть тему установки приборов учета и иметь стопроцентный обхват всех потребителей тепла средствами учета.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу