В Харькове хотят строить социальное жилье по израильским технологиям

3 сентября 2015, 20:33
 

Будувати швидше та дешевше надійні та довговічні будинки. За ізраїльськими технологіями. Таку можливість пропонують іноземні колеги харківським будівельникам. Наскільки це вигідно, та що необхідно для початку зведення, фахівці обох країн відзвітували на нараді, яку провів Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Це кадри презентації швидкого будівництва екологічних, міцних і довговічних будинків, які можна експлуатувати років по 70. Технологія запатентована ізраїльськими спеціалістами. Вона дозволяє зводити 2-поверхові будівлі за тиждень.

Тимур Герасимов представник ізраїльської будівельної компанії

Мы бы хотели применить эту технологию здесь и строить дома высокого качества быстро и дешево для молодых семей, студентов или даже, может быть, применять их как метод строительства в зоны, которые пострадали при вооруженных конфликтах.

Оскільки Перша столиця - місто студентів і молоді, Харківський міський голова Геннадій Кернес під час зустрічі з іноземними гостями підкреслив, що потреба в житлі в місті достатньо велика.

Геннадій Кернес Харківський міський голова

Если 10-этажный дом строится, собирается как трансформер, за 15-20 дней максимум, наверное, это ж выгодно. Мы можем помочь людям получить нормальное доступное жилье за нормальные деньги. И с помощью ребят найти здесь нормальную схему по нормальному финансированию.

Для того, щоб будинки почали зводити, кажуть ізраїльтяни, в Харкові необхідно відкрити спеціальний завод. Щоб потрібні матеріали виготовляти на місці, а не везти з-за кордону.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу