Отопительный сезон на Харьковщине под угрозой срыва - "Харьковгаз"

5 августа 2015, 18:44
 

Опалювальний сезон на Харківщині під загрозою зриву. Офіційну заяву сьогодні зробили керівники газотранспортних підприємств. Кажуть, що національний регулятор залишив їх без коштів для існування.

Катастрофічна ситуація на газовому ринку. НКРЕ залишила газотранспортні підприємства без коштів на існування, увівши нульовий алгоритм. Це значить, що вісім відсотків від тарифу, які раніше мали підприємства за транспортування та надання послуги тепер взагалі не надходять, - кажуть в "Харківміськгазі".

Дмитро Мазур голова правління ПАТ "Харківміськгаз"

Мы считаем, что Национальная комиссия, как регулятор, превысила свои полномочия, в данном случае, установив нулевой алгоритм распределения денежных средств.

Сто мільйонів гривень, які надішли в банк від споживачів за липень спочатку заморозили, -каже Дмитро Мазур. Потім НКРЕ видала постанову, якою перевела кошти на рухунки НАК Нафтогазу. Інші газотранспорті підприємства нічого не отримали.

Тетяна Харченко в.о. директора ТОВ "Харківгаз збут"

Сейчас мы столкнулись с такой ситуацией, что мы не можем уплатить налоги, мы не можем выплатить заработную плату сотрудникам, сложившаяся ситуация делает невозможным качественное обслуживание потребителей природного газа. Например, для печати счетов на газ для бытовых потребителей Харькова и Харьковской области ежемесячно нам необходима сумма 95 тысяч гривен

Більше того, б'ють тривогу газовики, опалювальний сезон під загрозою зриву. Тільки на утримання двадцяти п'яти кілометрів газових мереж необхідно більше вісімдесяти мільйонів гривень.

Євген Бескоровайний голова правління ПАТ "Харківгаз"

Отсутствие средств для проведения регламентных работ ставит вообще под угрозу бесперебойное и безаварийное газоснабжение. Мы прошлый отопительный сезон провели без особых отказов, без аварий только благодаря тому, что у  нас были средства на подготовку к зиме и благодаря содействию органов местной власти.


Офіційні заяви газовики написали в НКРЕ. Але звідти відповіді немає. Ця комісія напряму підпорядковується Кабміну. Минулого тижня приїжджав до Харкова Прем'єр Арсеній Яценюк та вимагав якісної підготовки до опалювального сезону. Проте як до нього готуватися газовики не розуміють, адже власне сам нацрегулятор їх позбавляє такої можливості.

Дмитро Мазур голова правління ПАТ "Харківміськгаз"

Если в дальнейшем НКРЕ не изменит отношение к газораспределительным кампаниям и компании поставщика, то мы окажемся в ситуации своего рода коллапса и остановки работы вообще предприятия. То есть закончится все тем, что мы повесим замок на ворота и вынуждены будем распустить людей, а это повлечет, сами понимаете, к каким необратимым последствиям.


Надалі керівники газотранспортних підприємств звертатимуться до НКРЕ та профільного міністерства. Така ситуація, -наголошують, не тільки на Харківщині, а по всій Україні.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу