Конкурс проектов к международному форуму "Харьковские инициативы"

21 мая 2012, 17:01
 

Інвестиції у Харківщину. На міжнародному бізнес форуму, що вже традиційно відбудеться у Першій столиці восени, на розсуд інвесторів будуть представлені інвестиційні проекти від харківських підприємців та науковців.

Відбирати бізнес ідеї, що можуть зацікавити закордонний капітал будуть під час конкурсу, що розпочинається першого червня. Протягом трьох місяців учасники зможуть допрацювати свої ідеї за допомогою фахівців Харківської облдержадміністрації. Ті з бізнес-планів, що отримають найвищу оцінку, стануть частиною обласної програми: інвестиційної привабливості регіону.    

Сергій Авершин,  начальник Головного управління економіки Харківської облдержадміністрації  :

-Для инвесторов мы хотим показать, что Харьковская область богата не только природными ресурсами, но и богата идеями, молодыми умными людьми, которые знают чего хотят и как это достичь

Конкурс пройде у двадцяти двох номінаціях, що охоплюють практично всі галузі економіки: від сільського господарства та промисловості до охорони здоров’я та туризму.

Олександр Дудка,  директор Харківського регіонального центру з інвестицій та розвитку:

-Главная задача у тех кто будет готовить свои проекты, чтобы эти проекты были ориентированы на бизнес результат. Это серьезный вопрос о том, чтобы проект был не просто идеей – красивой, может быть даже перспективной, а был привлекательным для привлечения капитала

Щоб стати учасником конкурсу достатньо стисло описати свій проект на сайті Харківських ініціатив, після чого фахівці облдержадміністрації допоможуть привести його до стандарту бізнес-плану. І вже у серпні спеціальна комісія відбере з них найкращі, що і будуть представлені на міжнародному бізнес форумі «Харківські ініціативи».

Андрій Соловйов, Євген Шинкаренко, Харьковские Известия.  Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу