На Харьковщине начался весенний призыв в армию. План -1200 человек

Евгения Кутнова, 8 апреля 2015, 19:47
 

На Харківщині розпочався весняний призов на строкову службу. План по області - тисяча двісті чоловік. Цьогорічний призов має відмінності. Про них розкажуть наші кореспонденти. Вони побували на відправці призовників до військових частин.

Віктор Коршун - призовник із Лозової. До армії хлопець пішов через єдиного брата. Він наразі в АТО. Віктор хоче згодом перейти на контракт та приєднатись до нього.

Віктор Коршун призовник (м.Лозова)

Не получал я повестку, мне, как сироте, повестка не приходила. Я сам пошел в военкомат, взял повестку и начал проходить медкомиссию.

План весняного призову на Харківщині - тисяча двісті чоловік.

Юрій Калгушкін заступник військового комісару Харківської області

Из них 65 процентов - это части Вооруженных сил Украины, 35 % - это Национальная гвардия и государственная специальная служба транспорта. На сегодня порядка восьмидесяти процентов уже признано годными и готовы к отправке.

До зони АТО їх відправляти не будуть, -каже Юрій Калгушкін. Строковики служитимуть по всій території України, крім Харківської області. Такі особливості призову. Крім того, нині забирають на строкову службу до двадцяти семи років. Також тепер служитимуть не рік, а півтора. Це для тих, хто без вищої освіти. Хто її має - від дев'яти місяців до дванадцяти.

Юрій Калгушкін заступник військового комісару Харківської області

Главная задача, все-таки, проведения призыва на срочную военную службу - это накопление мобилизационного резерва. Мы не знаем, что будет через полтора года, что будет через два, но у нас будет в целом в военкоматах достаточное количество этого резерва, которые могут в будущем быть призваны по мобилизации.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу