После подорожания проезда в маршрутках, харьковчане стали чаще пользоваться горэлектротранспортом

Алина Фирсанова, 3 апреля 2015, 20:01
 

Тролейбуси і трамваї замість автобусів. У зв'язку з подорожчанням проїзду в маршрутках, все більше з'являється охочих серед мешканців Харкова та області користуватися міським електротранспортом. Тільки з початку нинішнього року трамваї та тролейбуси перевезли більше тридцяти восьми мільйонів пассажирів.

Пасажиропотік у міському електротранспорті зріс більше ніж на двадцять відсотків. Такі дані оприлюднили фахівці Головного управління статистики в Харьківскій області.

Ольга Толочко начальник управління послуг ГУ статистики в Харківській області

Із 5 пасажирів, які переїзджають в місті Харкові, які стають пасажирами, 4 пасажира вибирають для свого переміщення електричний транспорт. З них: 2 обирають метро, а 2 обирають трамвай або тролейбус.

Ті, хто обирають трамваї та тролейбуси, пояснюють свій вибір зміною тарифів на проїзд у маршрутках.

Віктор Лях мешканець Харківської області

Экономнее ездить. Ну, я, как, студент. На автобусах, на таких, то 5 гривен. А так 2 гривны. Так дешевле намного.

Артем Кальницький харків'янин

Если есть возможность доехать троллейбусом, то, вполне возможно, выгодно ехать троллейбусом. На сколько это экономия? Наверное, в 2 раза, по сравнению с ценой маршрутки. Банальная арифметика.

Як наслідок, збільшення пасажиропотоку в міському електротранспорті, - говорять у мерії, покращило фінансове становище відповідних підприємств.

Євген Федорчук заступник директора Департаменту транспорту

Это коммунальные наши предприятия харьковские. Для них, конечно, это выгодно. - Почему? - Больше доход.

Збільшення доходу дозволяє більше дбати про безпеку пасажирів, - підкреслили у міськраді, адже разом з масовим попитом на транспорт, суттєво збільшилося і навантаження на нього. Що потребує додаткових ремонтів.

Євген Федорчук заступник директора Департаменту транспорту

Каждый трамвай, который выпускается на линию, проводит плановый технический осмотр. Это перед выпуском на линию. Соответственно, до этого проводится плановый технический ремонт, проводится капитальный ремонт. Осмотр вагона - это в обязательном порядке. Если где-то ну вот лопнул металл, есть дефектная усталость, то, что не возможно заметить, ну пока у нас, слава Богу, на сегодняшний день таких вот случаев не происходило.

Невдовзі планують змінити ціну квитка на проїзд і в тролейбусах та трамваях. Наразі фахівці розраховують нову вартість.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу