Уровень медподготовки в Харькове оценили в правительстве

14 мая 2012, 18:01
 

Рівень медичної допомоги в Харкові оцінили урядовці. Міністр охорони здоров"я Раїса Богатирьова напередодні з робочим візитом побувала в Першій Столиці.

Спочатку - демонстрація перинатального центру. Він вже третій місяць як працює у Харкові, і є взірцевим. Міністра охорони здоров"я провели його коридорами, показали пологові зали, операційні блоки і технічне оснащення.   

Раїса Богатирьова, міністр охорони здоров'я України:

-Думаю, що самотужки важко буде надалі утримувати високий рівень роботи постійно такого центру і тому держава і в цьому році, і я думаю настпуні роки буде брати на себе частину по забов"язаннях щодо фінансування. Без сумніву не в повному обсязі, але саме дороговартісне, що є в лікуванні -це витратні матеріали, думаю держава буде допомагати

Поспілкувалася Богатирьова і з лікарями медзакладу. Пообіцяла їм, що наступним кроком з боку влади в галузі охорони здоров"я стане підняття заробітної плати до адекватних розмірів. Міністр також повідомила, що завдяки програмам імунізації медустанови сьогодні стовідсотково забезпечені вакцинами для дітей і що з кожним роком рівень імунізованої частини населення зростатиме.

Олена Мітясова, Євген Дроботов,Харьковские Известия
 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу