В Харькове с визитом- представительная американская делегация

14 мая 2012, 17:31
 

Гості з інших країн часті гості у Харкові, і приїздять вони не лише, аби перевірити готовність Харкова, хоча і про це не забувають. цього разу делегація із США приїхала, аби обговорити питання соціально-економічної та політичної ситуації в регіоні, та подальшого співробітництва

Першим що відмітила американська делегація на зустрічі з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом, так це перетворення міста та підготовку першої столиці до прийняття єврочемпіонату з футболу.

Джон Теффт,  Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні:

-Місто виглядає прекрасно і ми відмічаємо скільки будівель зараз перетворилися, яка величезна робота проведена при підготовці до Євро 2012.

Геннадій Кернес запевнив, і надалі, після закінчення єврочемпіонату, робота триватиме над тим, аби Харків відповідав рівню європейського міста. У свою чергу губернатор Харківщини Михайло Добкін на зустрічі з делегацією США відмітив досягнення регіону у розвитку промисловості та науки.  

Михайло Добкін , голова Харківської облдержадміністрації:

-Нам удалось с последних мест подняться на 4 место в рейтинге оценивания кабинета Министров экономической деятелльностии региона. Мы очень гордимся этими показателями, потому что это итог труда 3 миллионногой области. Также хотел бы отметить, что регион и особенно г.Харьков имеет очень серьёзные достижения в области международной деятельности. Наш город четырежды награждён высшими наградами Совета Европы. 

Другий заступник Державного секретаря США Томас Мелія, зізнався, що його цікавлять питання щодо розвитку демократії, прав людини і праці, адже він керує діяльність Бюро саме з цього напрямку.

Томас Мелія,  другий заступник Державного секретаря США з питань демократії, прав людини і праці:

-Я бачу, яка велика робота була проведена, щоб посилити економічний і соціальний розвиток регіону, зміцнення громадянського суспільства. Мені здається, якщо давати свободу і громадянам, і цивільному співтовариству, і бізнесу, то можна цього досягти.

Обидві сторони також обговорили питання щодо поточної соціально-економічної та політичної ситуації в регіоні, та подальшого двостороннього співробітництва між Харківською областю та Сполученими Штатами Америки.

Анжела Сушко, Ігор Луханін, Харьковские Известия.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу