В Харькове стартовала информационная неделя по борьбе с торговлей людьми

Анастасія Полякова, 25 ноября 2014, 17:33
 

Протягом року хибних дзвінків про замінування установ влади було 7, а загальна кільксть неправдивих повідомлень сягнула 86 разів. У Харкові вирішили в черговий раз протидіти такому злочину як торгівл людьми, а тому розпочали інформаційний тиждень на попередження.

Цьогоріч, за офіційнимии данними, щонайменше двадцять один мільйон людей в Європі стали жертвами торгівлі людьми. Серед них і українці.

Вероніка Андрєєнкова менеджер освітніх програм міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда»

На сегодняшний день по данным за полгода 2014 с января по июль Международной организации миграции и общественных организаций за помощью обратились пострадавшие от торговли людьми 425 человек в Украине.

Серед них понад половину - це чоловіки, трохи більше сорока відсотки - жінки. Така тенденція, коли чоловіки більше стають жертвами торгівлі людьми - в Україні нова. Лише останні два роки. Також змінилися й напрямки, де задіяні ці люди. Якщо раніше переважала сексуальна експлуатація, то тепер на перше місце виходить трудова.

Марина Лось координатор проекту «OPEN for young women»

Наши украинцы пополняют ряды работников сельского хозяйства, работников на дому и скажем так отельная индустрия, и естественно тоже проституция. Подвергаются различным формам насилия, их запугивают, они не знают закона, некоторые едут вообще без знания языка и естественно, когда люди не знают язык, им вообще сложно говорить о своих правах.

Люди їдуть закордон нелегально, живуть та працюють там на так званих пташиних правах. Досить часто в такі ситуації потрапляє молодь. Аби попередити це в Харкові продовж тижня пройде низка інформаційних заходів, зустрічей та консультацій в різних навчальних закладах міста. Цей проект реалізується за підтримки Консульства Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку.

Детлеф Вольтер Генеральний консул консульства Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку

Цель немецкой поддержки можно назвать такими - разработка рекомендаций по профилактике, по улучшению защиты и поддержки жертв торговли людьми, эффективное уголовное преследование, оптимизации сотрудничества между государствами, международными государствами и привлечение неправительственных организаций.

Також молоді розкажуть про можливості легального навчання та працевлаштування за кордоном, про різноманітні волонтерські програми. Закінчиться захід двадцять дев"ятого листопада.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу