Блокпост, которому не удалось простоять и дня. На Белгородском шоссе пытались построить заграждение

Ігор Бескровний, 17 апреля 2014, 20:40
 

І знову повертаємося до подій у Харкові. Кого покарають і взагалі чи був сам факт злочину? Блок-пост привид. Ще вчора ввечері в районі П'ятихаток зводили так звану захисну стіну, а вже сьогодні там нічого немає.

Пісок та свіжозрізана земля. Саме так сьогодні виглядає місце поблизу табору відпочинку Ромашка на Белгородському шосе, де ще вчора зводився блокпост. Як починалося його будівництво зафіксував свідок на свій мобільний.

аматорське відео

Мы находимся на выезде из города Харькова. Это Пятихатки, недоезжая харьковских ворот здесь националисты  строят блокпост.

Близько десятка людей, пісок і шини. Учасники будівництва з ентузіазмом наповнюють мішки і укладають їх ярусами. Але хто вони такі не відомо.

аматорське відео

А есть какие-то документы, которые разрешают, что это можно делать?  И это документ, который позволяет это делать? У меня таких визиток полный рюкзак. Не вопрос - нам разрешили! А есть разрешение на это всё? Нам разрешил губернатор.

Чи справді виконували будівельники-аматори наказ губернатора не змогли підтвердити і правоохоронці, які теж прибули на своєрідний будмайданчик.

аматорське відео

А вы не подскажите, что тут происходит? Можете прокомментировать?! Мы комментариев не даём! А что тут происходит? Мы сами выясняем!

Сьогодні від блокпоста і слід прохолов, вночі його розібрали. І знову невідомо хто. Як і не зрозуміло навіщо його взагалі зводили. Наразі автомобілісти пересуваються Бєлгородським шосе без перешкод. На в"їзді у Першу столицу спокійно.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу

- фильмы в кинотеатрах Украины