Депутати облради підтримали Президента України в питанні запровадження ринку землі

Ірина Куліченко, 5 декабря 2019, 15:19
 

Депутатський корпус Харківської обласної ради висловив всебічну підтримку Президенту в намірах відновлення економіки, створення справедливого, конкурентного середовища для бізнесу, зокрема, і для аграрного сектору економіки.

Свої пропозиції до законопроєкту № 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» депутати облради оформили в ході сесії 5 грудня.
 
Зокрема, депутати обласної ради вважають, що для того, щоб закон щодо обігу земель дійсно створював умови для розвитку малого та середнього аграрного бізнесу, до законопроєкту необхідно внести певні правки. Так, депутати підтримують позицію Президента щодо проведення загальнонаціонального референдуму, виключно після якого буде дозволено допуск іноземців на ринок землі.
 
«Закликаємо Вас докласти максимум зусиль для врахування правок, що, нарешті, створить умови для розвитку малого і середнього аграрного бізнесу в Україні», - йдеться у зверненні Харківської обласної ради до Президента України.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу