Зеленський представив нового очільника Харківської області

Ірина Куліченко, 6 ноября 2019, 15:20
 

Президент України Володимир Зеленський представив голову ХОДА сьогодні під час робочого візиту до Харкова. Харківську облдержадміністрацію очолив нардеп від «Слуги Народу» Олексій Кучер.

Олексій Володимирович Кучер — народний депутат від партії «Слуга народу», переможець позачергових парламентських виборів по мажоритарному округу №179 на Харківщині (місто Лозова, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони, центр округу — Красноград).
 
Про те, що він претендує на посаду голови ХОДА, стало відомо з електронної декларації Кучера, опублікованої в реєстрі на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції 7 жовтня. 
 
20 жовтня призначення Кучера на цю посаду погодив Кабмін.
 
Указ про призначення О. Кучера головою Харківської обласної державної адміністрації президент підписав вчора.
 
 
 
Олексію Володимировичу Кучеру 34 роки. Він має дві вищі освіти за спеціальностями Фізичне виховання та Правознавство. Останні 8 років працював адвокатом.
 
"Я налаштований на серйозну роботу. Свої пріоритетні завдання озвучу пізніше, коли буде проведено аудит, щоб ми зрозуміли, що в регіоні відбувалося", - заявив новий голова ХОДА Олексій Кучер.
 
За словами Кучера, у нього буде три основних напрямки роботи. Перше - це інвестиції. Друге - екологія. Третій напрямок - боротьба з корупцією.

 

Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу