Президент підписав Указ про призначення полковника Сергія Кривоноса заступником секретаря РНБО. ВІДЕО

Ірина Куліченко, 13 марта 2019, 10:01
 

У РНБО полковник Кривонос опікуватиметься питаннями переозброєння ЗСУ та інших військових формувань, питаннями військово-технічного співробітництва і питаннями взаємодії з НАТО.

У 2014 році Сергій Кривонос особисто командував обороною Краматорського аеродрому, котра позначилася значними втратами нападників зі сторони російсько-терористичних військ.
 
У жовтні 2014 року був призначений начальником Управління спеціальних операцій Генерального штабу. Полковник Кривонос і його команда розробили стратегію побудови українських Сил спеціальних операцій у співробітництві з представниками НАТО.
 
Сергій Кривонос до цього був першим заступником Командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ. 
 
Кривонос на час виборчої кампанії пішов у відпустку, оскільки висунув свою кандидатуру на пост Президента України від партії “Воїни АТО”. Однак, згодом зняв її, оскільки вважає, що зараз невідповідний момент для зміни Верховного Головнокомандувача.
 
Раніше посаду заступника Секретаря РНБОУ займав Олег Гладковський. Президент звільний його з посади після оприлюднення журналістами фактів, які свідчать про можливу участь екс-посадовця у корупційних схемах в закупівлях оборонних підприємств.

Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу