Завершився прийом документів від охочих взяти участь у виборах президента

Ірина Куліченко, 4 февраля 2019, 09:19
 

Центральна виборча комісія України в 00:00 4 лютого завершила прийом документів від кандидатів у президенти. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відзначається, що за весь період подачі документів 89 осіб виявили бажання стати кандидатами на посаду президента України, з них 17 осіб звернулися в останній день реєстрації.
 
На сьогодні 28 заяв схвалено і 22 не прийнято з різних причин. Решта повинні бути розглянуті до 8 лютого включно.
 
Остаточний список кандидатів повинен бути оприлюднений не пізніше 9 лютого.
 
Нагадаємо, у неділю до ЦВК подав документи чинний президент України Петро Порошенко.
 
Крім того, Віра Савченко принесла документи для реєстрації кандидатом її сестри Надії Савченко, яка перебуває під слідством, але без внесення застави у 2,5 мільйона гривень, повідомляє Корреспондент.net.
 
Також 2 лютого Центральна виборча комісія відмовила лідеру "Комуністичної партії України" Петру Симоненку у реєстрації кандидатом  на президентських виборах 2019 року. 
 
Відповідне рішення ЦВК ухвалила 2 лютого в ході чергового засідання, повідомляє прес-служба комісії. 
 
"Розглянувши документи, що надійшли до ЦВК 29 січня, комісія встановила, що Симоненка висунуто партією, статут, найменування та символіка якої не відповідають вимогам закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", - зазначено у повідомленні ЦВК. 
 
Також у комісії підкреслили, що анкета кандидата, подана Симоненком, не містить відомостей про його місце проживання на території України протягом 10 останніх перед днем виборів років.
 
 
 
 
 
 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу