У МЗС роз’яснили українцям в РФ порядок включення до списків виборців

Ирина Куличенко, 11 января 2019, 14:45
 

Міністерство закордонних справ України вкотре підкреслило, що п’ять виборчих дільниць з території Російської Федерації було ліквідовано для гарантування безпеки українських громадян, та розповіло про порядок включення до списків виборців. Про це повідомляє УНН, посилаючись на відповідь МЗС.

У міністерстві нагадали, що, "з метою гарантування безпеки громадян України, які постійно проживають або тимчасово перебувають на території Російської Федерації, та забезпечення їх виборчих прав" та з огляду на логістичні чинники, межі ліквідованих закордонних виборчих дільниць віднесено:
 
 при Посольстві України в Російській Федерації та при Генеральному консульстві України в Санкт-Петербурзі до закордонної виборчої дільниці при Посольстві України у Фінляндській Республіці;
 при Генеральному консульстві України в Ростові-на-Дону до закордонної виборчої дільниці при Посольстві України в Грузії;
 при Консульстві України в Єкатеринбурзі та при Консульстві України в Новосибірську до закордонної виборчої дільниці при Посольстві України в Республіці Казахстан.
"Разом з тим, громадянам України, які тимчасово перебувають в РФ та мають паспорти громадянина України (т.з. "внутрішній українській паспорт"), рекомендуємо голосувати за місцем своєї реєстрації в Україні", - підкреслили у дипвідомстві.
У МЗС нагадали також, що українцям, які постійно проживають або тимчасово перебувають за кордоном, необхідно завчасно подбати про включення до списків виборців на виборчих дільницях, на яких вони планують голосувати.
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу