Роз'яснення міськради щодо впровадження в місті системи «E-ticket»

22 января 2020, 14:14
 

З 1 березня 2020 року в метрополітені буде припинено поповнення старих пластикових карт. Поповнювати можна буде тільки карти «E-ticket».

Як повідомив сьогодні, 22 січня, заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов, харків'яни, які поповнили старі карти до цього терміну, зможуть ними користуватися до 1 березня 2021 року. На станціях метро залишаться турнікети для проходу за старими проїзними.
 
«Гроші, зараховані на ці карти, не «згорять», і у людей буде рік, щоб використовувати ці кошти», - підкреслив Євген Водовозов.
 
Також він повідомив, що в місті триває видача нових проїзних карток «E-ticket» громадянам пільгових категорій. Одночасно з користування виводяться старі карти пільговиків, видані «ПриватБанком». З 1 березня всі вони будуть відключені. До цього часу городянам, які мають право на пільгу, необхідно звернутися в служби соцзахисту за місцем проживання, для того щоб отримати нову карту «E-ticket».
 
У міськраді харків'янам рекомендують завчасно купувати нові проїзні картки «E-ticket», щоб не створювати ажіотаж, і усі могли комфортно користуватися метрополітеном.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу