На особистих прийомах Геннадій Кернес розглянув понад 1,5 тисячі питань

15 января 2020, 13:03
 

На проведених особистих та виїзних особистих прийомах Харківський міський голова Геннадій Кернес прийняв 802 громадянина, у зверненнях яких було викладено 1542 питання.

Про це йдеться в Інформації про кількість і характер звернень громадян та юридичних осіб, що надійшли до Харківської міської ради в 2019 році.
 
Міський голова провів виїзні особисті прийоми громадян у Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. Василенка, Міський студентській лікарні, на ПАТ «Турбоатом», ДП «Завод ім. Малишева», у Харківському національному університеті міського господарства ім. А.Н. Бекетова. Прийоми також пройшли для співробітників медичних установ, навчальних закладів Київського, Слобідського, Основ'янського, Шевченківського, Московського районів, а також для працівників установ культури Шевченківського району.
 
На інтернет-«гарячу» лінію міського голови в 2019 році надійшло 5193 звернення, позитивно було вирішено 2145 питань. Було зареєстровано 1336 звернень, що надійшли на особисту сторінку міського голови у «Facebook», з них вирішили - 625, на 88 питань надали роз'яснення, 623 - були направлені для подальшого вирішення в профільні комунальні підприємства. Крім того, було вирішено 2239 питань, з якими громадяни звернулися до громадських приймалень міського голови.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу