У харківському метро встановили 160 валідаторів для «E-ticket»

4 ноября 2019, 14:55
 

Зараз на станціях Харківського метрополітену встановлено 160 валідаторів і 81 термінал самообслуговування для продажу і поповнення електронного квитка «Е-ticket».

Як повідомили сьогодні, 4 листопада, в Департаменті інфраструктури, протягом жовтня було додатково видано 2944 пільгових електронних квитків учням шкіл (всього видано 88,4 тис. квитків), 25 квитків - дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування (всього видано 765).
 
Крім того, у жовтні через втрату або пошкодженням школярам замінили 490 квитків (всього замінено 1666), дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, - 12 квитків.
 
Також у жовтні почалася видача персоніфікованих пільгових електронних квитків іншим категоріям громадян. Уже видано близько 66,8 тис. квитків, і подальша видача триває.
 
Нагадаємо, що з грудня 2017 року система «Електронний квиток» впроваджена у наземному електротранспорті міста (трамвай, тролейбус). На весь рухомий склад, який здійснює перевезення пасажирів, встановили 451 бортовий комп'ютер і змонтували 1419 валідаторів реєстрації проїзду. Станом на 1 листопада, на трамвайних і тролейбусних зупинках міста встановлені і цілодобово функціонують 170 терміналів «Е-ticket» для придбання та поповнення квитків для проїзду (разові та електронні).
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу