«Майкрософт» візьме участь у побудові «розумного» Харкова. ФОТО

17 октября 2019, 17:11
 

Харківський міський голова Геннадій Кернес і директор ТОВ «Майкрософт Україна» Ян Пітер де Йонг сьогодні, 17 жовтня, підписали Меморандум про співпрацю.

Згідно з документом, до кінця року сторони повинні узгодити Дорожню карту щодо реалізації низки проєктів. Серед пріоритетних завдань - співробітництво у сфері освіти; аналіз управління програмним забезпеченням у міській раді; підтримка стартапів, які беруть участь у smart-city-проєктах з включенням їх в програму «Microsoft for Startups»; потенційне введення хмарних сервісів Microsoft для спільної роботи, аналітики і планування проєктів.
 
Як зазначив Геннадій Кернес, всі ці ініціативи допоможуть зробити Харків сучасним і комфортним містом.
 
«Для нас сьогодні важливий день, тому що такий гігант в області IT, як «Майкрософт» - в мерії, готовий брати участь у побудові «розумного» Харкова і реалізувати разом з нами низку важливих і масштабних проєктів. За вашої участі ми покращимо технічне забезпечення міста, підвищимо якість послуг, що надаються. Будемо підтримувати стартапи і вдосконалювати міську інфраструктуру. Наші проєкти будуть просуватися, і ми подамо приклад, як можна працювати з органами місцевого самоврядування», - зазначив Геннадій Кернес.
 
Як повідомив Ян Пітер де Йонг, компанія «Microsoft» допоможе поліпшити ефективність муніципального управління.
 
«Ми дуже раді, що у нас є можливість внести свій внесок у розвиток Харкова. У нашому розумінні створення «розумного» міста у більшій частині складається з того, щоб створити умови вільної і легкої взаємодії з громадянами. Досягти того, щоб робота співробітників міської ради була більш ефективною. Оптимізувати внутрішні процеси з кінцевою метою - зробити Харків кращим місцем для життя», - сказав Ян Пітер де Йонг.
 
Геннадій Кернес повідомив, що до побудови «розумного» міста у Харкові вже приєдналися компанії «Vodafone», «Huawei», «Hewlett Packard», «Cisco», «Vodafone» та ін.
 
Нагадаємо, 9 жовтня Геннадій Кернес підписав Меморандум про співпрацю з компанією «Київстар». Документ передбачає створення пілотних розробок у сфері електронних платежів і управління у міському транспорті, цифрової ідентифікації на міських порталах та інших напрямках проєкту «Розумне місто». 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу

- фильмы в кинотеатрах Украины