Завершується розробка проєкту перехрестя проспект Московський - вулиця Польова

16 октября 2019, 16:04
 

Проєкт реконструкції проблемного перехрестя пр. Московський - вул. Польова - вул. Тарасівська практично готовий.

Про це сьогодні, 16 жовтня, на сесії Харківської міської ради повідомив заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.
 
За його словами, проєкт відпрацьовується спільно з Європейським інвестиційним банком і Європейським банком реконструкції та розвитку в рамках програми «Безпечного дорожнього руху в Україні», який розробляє Світовий банк. За його словами, проєкт буде поданий на будівництво в наступному році. Нагадаємо, що на цьому перехресті планується змінити геометрію проїжджої частини.
 
Заступник міського голови зазначив, що реконструкцію трамвайного переїзду пр. Московський - вул. Академіка Павлова планується завершити до 1 листопада. За його словами, через кілька днів почнеться асфальтування ділянки. Поки там йдуть роботи, рух на перехресті пр. Московський - вул. Польова - вул. Тарасівська ускладнений, тому що там тимчасово заборонений лівий поворот. Геннадій Кернес доручив врегулювати це питання.
 
«Поки не будуть виконані роботи, потрібно зробити так, щоб люди могли спокійно проїжджати», - зазначив на сесії міський голова.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу