Інфраструктура міста розвивається: закуповують нові тролейбуси і вагони метро

16 октября 2019, 15:05
 

У Харкові побудують нову тролейбусну лінію, відкриють додатковий маршрут і закуплять рухомий склад для метро.

«Готуємося до будівництва метро, ​​купуємо нові тролейбуси в рамках угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку і плануємо придбати в рамках угоди з Європейським інвестиційним банком», - повідомив мер Харкова на сесії міськради.
 
Заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов уточнив, що Харків вже отримав 23 з 57-ти тролейбусів, закуплених в рамках угоди з ЄБРР. Поставки тривають.
 
Також Євген Водовозов нагадав, що до кінця року в Харкові планують відкрити нову тролейбусну лінію на Північну Салтівку, яка з'єднає ст. м. «Героїв Праці» і розворотне коло на вул. Наталії Ужвій. Буде відновлено тролейбусний маршрут №17, який курсував від пл. Свободи до заводу «Комунар» (вул. Рудика, 2). З таким проханням до міського голови зверталися мешканці будинків в районі заводу на особистих зустрічах.
 
Крім того, заступник міського голови повідомив, що у Харківському метрополітені пройшла зустріч, на якій були прийняті пропозиції щодо постачання вагонів нового зразка. Місто замовляє їх за кошти Європейського інвестиційного банку. Два постачальники - Крюківський вагонобудівний завод і китайська компанія «CRRC» - подали необхідний пакет документів у присутності консультанта, представника французького банку, і тепер належить оцінити ці пропозиції.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу