Харківські художники продовжують створювати мурали. ФОТО

11 октября 2019, 09:55
 

Три нових арт-об'єкти з'явилися на фасадах будівель у центрі Харкова.

Як повідомив 10 жовтня директор ТОВ НВП «Пріск», що займається установкою муралів, Олег Мазуренко, автори творів - харківські художники, проєкти яких перемогли в рамках Бюджету участі.
 
Так, панно в стилі вишиванки прикрасило фасад житлового будинку на вул. Миру 48/1. Ще один авторський розпис «Година правди», що символізує, за задумом художника, правосуддя, з'явилася на торці будинку по пр. Московському, 15. На будинку по пров. Троїцькому, 2 художники творчої групи «Postulga Art» створили мурал із зображенням кролика, при виготовленні якого застосовувалася технологія пінополістиролу.
 
 
За словами Олега Мазуренка, робота над створенням арт-об'єктів і картин на міських будівлях триває. Зокрема, зараз художники працюють над реалізацією ще семи проєктів, які харків'яни побачать уже в листопаді. Одна з робіт з'явиться на Олексіївці, на будинку по пр. Людвіга Свободи, 68.
 
Нагадаємо, що в серпні - вересні в місті були реалізовані ще чотири творчі ініціативи харківських художників, які виграли у конкурсі на Бюджет участі. У їх числі - панно на фасаді житлового будинку по вул. Москалівській, 36, присвячене композитору Ісааку Дунаєвському, мурал під назвою «Дівчина в пісках» за адресою вул. Воробйова, 15/16, картина «Старий і море» на вул. Маяковського, 11 і розпис на будинку по вул. Клочківській, 234/2, який називається «У майбутнє».
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу