Геннадій Кернес відкрив дитячий стадіон на Москалівці. ФОТО

Фото Василь Голосний, 8 октября 2019, 16:10
 

За програмою розвитку дитячого спорту це вже 12 спортивний стадіон, розташований у дошкільному закладі.

8 жовтня Харківський міський голова Геннадій Кернес відкрив багатофункціональний спортмайданчик у дитячому садку №15 Новобаварського району. На ньому обладнані футбольне поле з професійним покриттям, майданчики для баскетболу і волейболу, тренажери та ігрові елементи, бігова доріжка, яма для стрибків, а також місце для навчання правилам дорожнього руху.
 
У відкритті спортмайданчика взяли участь сім'ї малюків, відбувся парад молодих мам з молодшими братами і сестрами вихованців дитсадка і навіть із собаками.
 
Геннадій Кернес привітав жителів району з відкриттям стадіону і підкреслив важливість розвитку дитячого спорту в Харкові. «Більшість садочків будувалося без стадіонів. Але ми розуміємо, як змінюється життя - малюки все більше проводять часу за комп'ютерами і в телефонах. Тому, як в школах, так і в садочках, ми максимально швидко намагаємося збудувати спортмайданчики і створити всі умови для активності дітей», - зазначив міський голова.
 
У дитячий садок №15 ходять понад 300 вихованців. 2019 року в будівлі були відремонтовані комунікації і освітлення, оновлена ​​техніка в пральні та кухні, закінчується утеплення фасаду. Спілкуючись з батьками вихованців після відкриття стадіону, Геннадій Кернес повідомив, що міська рада також планує почати роботи з відновлення басейну, розташованого в будівлі дитсадка.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу