У Харкові створюється стартап-екосистема. ФОТО

27 сентября 2019, 17:15
 

Презентація стартап-екосистеми, яку планується впровадити в місті, відбулася 26 вересня в рамках III Харківського міжнародного юридичного форуму.

Про перспективи розвитку напрямку в ході панельної дискусії «Кримінальні загрози в секторі безпеки: практика ефективної протидії», присвяченої смарт-технологіям і стартап-проєктам для створення безпечного міського середовища, розповіла начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Вікторія Грецька-Миргородська.
 
За її словами, в Харкові стартував проєкт «Startup Kharkiv», який націлений на залучення кращих інноваціх у сфері стартапів і пошук інвесторів для їх реалізації. На його базі в місті створюється муніципальний стартап-центр, де зможуть взаємодіяти автори проєктів і потенційні інвестори.
 
«Для повного циклу і отримання ефективних результатів і реалізації цікавих проєктів ми повинні створити екосистему, де між собою будуть взаємодіяти університети, великі компанії, інвестори, коворкінг-простір і муніципальний стартап-центр. Головне, що міська влада повинна стати тією силою, яка об'єднає талановитих і початківців, науку і бізнес», - розповіла начальник управління.
 
За її словами, створивши такий майданчик, можна збільшити кількість успішних стартапів, які згодом стануть бізнесом, збільшити надходження податків у бюжет, а також залучити до стартап-руху більше молоді.
 
Також в ході форуму учасники обговорили інноваційні технологічні рішення в сфері цифрової трансформації міського середовища, застосування онлайн-інструментів та інтелектуальних систем в управлінні міською інфраструктурою, публічною безпекою і підвищення рівня комфорту проживання в містах тощо.
 
Нагадаємо, III Харківський міжнародний юридичний форум відкрився 24 вересня і завершиться 28 вересня. Організатори форуму - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національна академія правових наук України, Міністерство освіти і науки України, Міністерство юстиції України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Форум проходить за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківської міської ради.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу

- фильмы в кинотеатрах Украины