У Харкові відбудеться форум, присвячений розвитку співпраці зі Словаччиною

23 сентября 2019, 14:15
 

Форум «Харків - Словаччина: перспективи партнерства» відбудеться 24-25 вересня у Харкові.

У заході візьмуть участь Державний Секретар Міністерства закордонних та європейських справ Словацької Республіки Лукаш Парізек,  Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін, а також словацькі бізнесмени і керівники харківських підприємств.
 
За словами організаторів, мета форуму - налагодити співпрацю між Харковом і Словаччиною в сферах високотехнологічного машинобудування, енергоефективних технологій, розробки програмного забезпечення та ін.
 
Офіційне відкриття заходу відбудеться 24 вересня у малій залі Харківської міськради (початок - об 11:30). 25 вересня учасники форуму відвідають АТ «ФЕД» та Почесне консульство Словацької Республіки в Харкові (вул. Чернишевська, 26).
 
Організатори заходу - Харківська міська рада, Посольство Словацької Республіки в Україні спільно з Почесним консульством Словацької Республіки в Харкові і словацьким державним агентством «SARIO».
 
Довідка. Візит словацької делегації до Харкова проходить в рамках зовнішньополітичного курсу держави і є продовженням зустрічей президентів двох країн і глав Міністерств закордонних України і Словаччини.
 
Почесне консульство Словацької Республіки в Харкові відкрилося у 2019 році.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу