Харків передав Ченстохові повноваження голови Асоціації міст-володарів Призу Європи. ФОТО

10 сентября 2019, 09:31
 

Делегація Харківської міської ради взяла участь у засіданні Генеральної Асамблеї Асоціації міст-володарів Призу Європи, яке відбулося 6 вересня у місті Сегеді (Угорщина).

У засіданні взяли участь віце-голова підкомітету з питань Призу Європи ПАРЄ Кестутіс Масіуліс, представники муніципалітетів міст Санкт-Пьольтен (Австрія), Сан-Себастьян (Іспанія), Альтьоттінг, Дармштадт, Мюльгайм-на-Рурі, Шварценберг (Німеччина), Ченстохова, Гдиня (Польща), Анкара (Туреччина), Сегед, Тата (Угорщина), Івано-Франківськ (Україна). Тема минулої зустрічі: «Розумні міста: що це значить для нас». В ході засідання міста-члени Асоціації презентували свої стратегії розвитку концепції «Smart City» і обмінялися досвідом та кращими практиками в цьому напрямку.
 
Також в рамках асамблеї, в зв'язку із закінченням терміну головування, був призначений новий президент Асоціації міст-володарів Призу Європи. Ним став мер польського міста Ченстохова Кшиштоф Матіящик, який змінив на цій посаді Харківського міського голову Геннадія Кернеса. При цьому Геннадій Кернес, а також мер Альтьоттінга Герберт Хофауер були обрані віце-президентами Асоціації міст-володарів Призу Європи. Нагадаємо, Геннадій Кернес очолював Асоціацію дві каденції поспіль, з 2015 по 2018 рік.
 
Крім того, Генеральна Асамблея погодила Почесного консула Грузії в Харкові Олександру Чихладзе на посаді голови Постійного представництва Асоціації міст-володарів Призу Європи в Україні. Зазначимо, що це відокремлений підрозділ, який здійснює представництво інтересів Асоціації на території України і сприяє поширенню європейських цінностей і розвитку міжнародного співробітництва між містами.
 
Також в рамках Генеральної Асамблеї пройшло молодіжне засідання на тему «Розумні міста: роль молоді в побудові міст майбутнього», в якому взяли участь представники Молодіжної ради при Харківському міському голові.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу