Харків готується до зими. Здати всі магістралі в експлуатацію у місті планують до початку опалювального сезону

30 августа 2019, 09:21
 

На магістралях теплопостачання міста наразі тривають гідравлічні випробування і проводиться заміна аварійних ділянок в рамках підготовки мереж до роботи в опалювальний період.

Про це вчора, 29 серпня, на робочій нараді з підготовки системи комунального господарства міста до зими повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Він зазначив, що на сьогоднішній день є незначні відставання у підготовці систем гарячого водопостачання в Шевченківському і Київському районах.
 
«Ми домовилися з головами райадміністрацій, що спочатку спрямуємо всі сили на підготовку систем центрального опалення в цих двох районах, а вже після того, як ці роботи будуть завершені, посилено почнемо підготовку мереж гарячого теплопостачання», - підкреслив Ігор Терехов.
 
За його словами, в рамках кредитного договору зі Світовим банком КП «Харківські теплові мережі» вже отримало 3 км труб діаметром від 300 до 800 мм. На даний момент комунальники продовжують заміну аварійних ділянок трубопроводів. Зокрема, протягом 10 днів планується завершити ремонт на 94-й магістралі.
 
«Отримані труби ми відразу віддаємо на ті об'єкти, де заплановане перекладання. Крім цього, ми проводимо гідравлічні випробування на всіх магістралях міста і, у випадку виявлення на них дефектів, усуваємо їх. Завершити цю роботу і здати всі магістралі в експлуатацію плануємо до 15 жовтня», - зазначив Ігор Терехов. 
 
Також він нагадав, що у вересні відбудеться другий тендер у рамках роботи зі Світовим банком, і всі закуплені матеріали будуть спрямовані на перекладання внутрішньоквартальних мереж.
 
Зазначимо, що до зими в Харкові вже підготовлено 99% систем центрального опалення в житлових будинках.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу