Сьогодні в місті відбудеться фінал конкурсу «Місіс Харків 2019»

23 августа 2019, 13:30
 

Фінал конкурсу краси «Місіс Харків 2019» пройде сьогодні, 23 серпня, у готелі «Mandarin Clubhouse Kharkiv» (вул. Максиміліанівська, 16а).

За корону боротимуться 15 успішних леді віком від 25 до 45 років. Гостей заходу чекає яскраве fashion-шоу, дефіле учасниць, а також фотосесія та інтерв'ю.
 
Як повідомила начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, під час підготовки до конкурсу учасниці разом із громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування реалізовували благодійні проекти, довівши, що краса дійсно може врятувати світ.
 
«Головна умова участі в конкурсі - благодійна діяльність. Протягом півроку учасниці займалися реалізацією своїх проєктів, які будуть представлені у фіналі конкурсу. Конкурсантки покажуть, що вони зробили корисного і доброго для нашого міста. Кожен проєкт унікальний і спрямований на те, щоб допомогти всім тим, хто дійсно цього потребує», - розповіла Вікторія Грецька-Миргородська.
 
Серед проєктів учасниць - збирання коштів на обладнання для дитячої клінічної лікарні №16, благодійний показ для збору коштів на проведення курсів психотерапії для особливих дітей з центру психології та розвитку особистості «Задзеркалля», проведення безкоштовних тренінгів і семінарів з актуальних тем, творчі та освітні заходи для дітей і молоді, допомога дитячим будинкам, багатодітним сім'ям тощо.
 
Початок заходу - о 20:00.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу